«Не? Қайда? Қашан?» интеллектуалдық ойыны

Біздің колледжімізде, 2020 жылдың 15-інші қазанында, қашықтықтан «Не? Қайда? Қашан?» интеллектуалдық ойынын қазақ тілі мен әдебиет пәндерінің оқытушылары Мұхамбетжанова Г.З., Еделбаева Г.Қ., Тоқышева М.С. қызықты әрі тартымды етіп өткізді.

Интеллектуалдық ойынның мақсаты:

• Студенттердің әр салада білімдерін кеңейту, білім деңгейін, шығармашылық ізденісін байқау. Олардың алған білімдерін өмірде пайдалануға үйрету.

• Сұрақтарға толық жауап беру дағдысын қалыптастыру. Сөйлеу шеберлігін   жетілдіру,

• Студенттердің қызығушылығын, белсенділігін арттыру болды.

Ойынға «Алғырлар» (3АС-39), «Тапқырлар»(2АС-40), «Жүйріктер»(2С-55) топтарынан студенттер ат салысты. Ойынның шарты бойынша студенттер әр саладан білім деңгейлерінің кеңдігін көрсетіп, сұрақтарға толық  жауап бере отырып, өз шеберліктерін жетілдіре білді.

Әділқазылар алқасының шешімі бойынша 1 орын- 2АС-40, 2 орын- 2С-55, 3 орынды -3АС-39  топтары иеленді.