«Жігітке жеті өнер де аз»

Қостанай автомобиль  көлігі  колледжінде  2019  жылдың 16  мамырында 1 курстар  арасында «Жігітке  жеті   өнер  де  аз»  сайысы өтті.
Сайыстың мақсаты: Жігіттерімізді батырлыққа, шешендікке, тапқырлыққа, имандылыққа тәрбиелеу.Сайысқа  қатысқан 1 курс  студенттері:
1.Стройков Анатолий-1С-54  тобы
2. Ганижев Темирлан- 1Г-9  тобы
3. Шниткин Андрей-1Г-9  тобы
4. Касьянов  Валерий- 1Т-44  тобы
5. Троцко  Вячеслав-1Д-8  тобы
6. Пшеничников  Антон- 1Д-18  тобы
Әр топтан  шықққан сері  жігіттеріміз  мына  тапсырмаларды орындады
1.«Таныстырсам өзімді» - таныстыру
2.«Салт  дәстүрді білесің  бе ? »  сайысы.
3.«Мақал-мәтел» сайысы. Сері жігіттеріміз әр бөлімде өз өнерлерін көрсетіп, көрермен қауымды таңқалдырып отырды. Отан, еңбек, достық,денсаулық  тақырыбында сері жігіттер мақал айтып жарысты.
4.«Сегіз қырлы бір сырлы» - өз өнерін көрсету.
 «Жігіт  сұлтаны»  номинациясына  ие  болған  Ганижев Темирлан- 1Г-9  тобының  студенті, «Нағыз  сері»  және «Көрермендер  көзайымы»  номи-нацияларына  ие  болған  Стройков Анатолий-1С-54  тобының студенті, Қалған  қатысушылар    «Сымбатты  жігіт» , «Сыпайы жігіт» «Сегіз  қырлы, бір  сырлы», «Өнерлі  жігіт»  номинацияларымен  марапатталды.

Ұйымдастырушылар:  Шакирова  Т.Ж., Досанова  К.Н., Ниязбекова З.Ә.