Обучающий семинар для спикеров в рамках предстоящей аттестации педагогов

2024 жылғы 5 наурызда ZOOM платформасының қаражаты бойынша онлайн режимде педагогтерді алдағы аттестаттау шеңберінде спикерлерге арналған оқыту семинарына қатысты. Семинарға колледж директорлары, директорлардың орынбасарлары мен әдіскерлері қатысты. Спикерлер М.М. Бокаева, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Әдістемелік орталық» КММ директорының м. а., Ж.Ш. Кайыпбаева, О.А. Амелина, К.З. Ахат К.З. – Қостанай қаласы колледждері директорының орынбасарлары болды. Семинар шеңберінде аттестаттау рәсімін өткізудің егжей-тегжейлі алгоритмі ұсынылды, педагогтар қызметінің нәтижелерін кешенді талдамалық жинақтауды жүргізу тәртібі, педагогтердің білімін бағалауды жүргізу тәртібі, педагогтерге біліктілік санаттарын беру немесе растау тәртібі, педагогтердің педагогикалық тәжірибесін тарату мәселелері қамтылды. Барлық мұғалімдерге оларды қарау және талқылау үшін жаңа аттестаттау ережелері жіберілді. Наурыз айы ішінде түсіндіру жұмыстары жоспарланған.

5 марта 2024 года в режиме онлайн по средствам платформы ZOOM приняли участие в обучающем семинаре для спикеров в рамках предстоящей аттестации педагогов. В семинаре приняли участие директора, заместители директоров и методисты колледжей. Спикерами выступили Бокаева М.М., и.о.директора КГУ «Методический центр» Управления образования акимата Костанайской области, Кайыпбаева Ж.Ш., Амелина О.А., Ахат К.З. – заместители директора колледжей г.Костаная. В рамках семинара был представлен подробный алгоритм проведения процедуры аттестации, были освещены вопросы по порядку проведения комплексного аналитического обобщения результатов деятельности педагогов, порядку проведения оценки знаний педагогов, порядку присвоения или подтверждения квалификационных категорий педагогам, распространения педагогического опыта педагогов. Всем педагогам направили новые правила аттестации для рассмотрения и обсуждения их. Запланированы разъяснительные работы в течение марта месяца.