Национальная платформа непрерывного профессионального развития педагога

2024 жылдың 4 наурызында «Өрлеу» БАҰО АҚ-ның педагогтерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарына сәйкес "Ұстаз" педагогтың үздіксіз кәсіби дамуының ұлттық платформасындағы жұмысы  бойынша онлайн режимінде өткен кеңесіне қатысты. «Қостанай автомобиль көлігі колледжі» КМҚК білім берудің бірінші вице-министрі Н.В. Жұмаділдаеваның тапсырмасы бойынша және Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының келісімі бойынша платформаны тестілеу және оны тестілік режимде іске қосу үшін білім беру ұйымы ретінде айқындалды. Платформаны пилоттық іске қосуда жұмысты ұйымдастыру үшін колледж директорының бұйрығымен директордың ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары Виктория Викторовна Бибик платформада жұмыс жүргізуге жауапты тұлға болып тағайындалды, оған оның функцияларын сынақтан өткізуді бастау, педагогтердің деректерін жинау және оларды платформаға енгізу үшін платформаға кіру мүмкіндігі беріледі.

4 марта 2024 года приняли участие в совещании АО НЦПК «Өрлеу» в режиме онлайн по работе в Национальной платформе непрерывного профессионального развития педагога «Ұстаз» согласно Правил и условий проведения аттестации педагогов. КГКП «Костанайский колледж автомобильного транспорта» определен как организация образования для тестирования платформы и ее запуска в тестовом режиме по поручению первого вице-министра просвящения Жумадильдаевой Н.В. и по согласованию с Управлением образования акимата Костанайской области. Для организации работы в пилотном запуске платформы приказом директора колледжа ответственным лицом по проведению работы на Платформе была назначена заместитель директора по научно-методической работе Бибик Виктория Викторовна, которой будет представлен доступ в Платформу для начала апробации ее функций, сбора данных педагогов и внесения их в платформу.