Алғыс айту күні

1 наурызда Қостанай автомобиль көлігі колледжінде Алғыс айту күні үлкен және маңызды іс-шаралармен атап өтілді, онда педагогикалық еңбек ардагерлері Б.А.Колпаков, Г.Ф.Калиясов, Л.В. Бойко алғыс хаттармен марапатталды.

1 курс студенттерімен кездесуде олар өздерінің ұзақ педагогикалық жолдары туралы айтып, өз жұмыстарынан алған әсерлерімен бөлісті. Тарих пәнінің оқытушылары Б.Б. Сураганова мен А. У. Тайкенова мерекенің тарихы мен оның пайда болуын алдын ала анықтаған оқиғалар туралы баяндады. Сондай-ақ, іс-шараға қатысушылар жалпықалалық қар тазалау сенбілігіне белсенді қатысқан колледж еріктілеріне қошеметпен алғыс айтып, жалғызбасты қарттарға үлкен көмек көрсетті. Колледж директорының бұйрығымен оларға алғыс жарияланды.

1ТМ-4 тобы машина жасау бөлімінің студенттеріне диплом тапсыру салтанаты  осы мерекемен тұспа тұс келді. Бұл Қостанай облысының болашақ машина жасау флагманы  - «KamLitKZ» зауыты үшін колледждегі алғашқы шығарылым болды.

Ата-аналар мен түлектер колледждің педагогикалық ұжымына жылы лебіздерін білдірді. Топтың үздік студенттерінің ата-аналарына алғыс хаттар табысталды.

1 марта в Костанайском колледже автомобильного транспорта день Благодарности был отмечен большими и значимыми мероприятиями, где благодарностями удостоились ветераны педагогического труда Колпаков Б.А.,Калиясов Г.Ф.,Бойко Л.В.. На встрече с студентами 1 курсов они рассказали о своем долгом педагогическом пути и поделились яркими впечатлениями от своей работы. Преподаватели истории Сураганова Б.Б. и Тайкенова А.У. рассказали об истории праздника и событиях, предопределивших его появление. Также присутствующие на мероприятии аплодисментами поблагодарили волонтеров колледжа, принявших активное участие в общегородском субботнике по уборке снега, оказали большую помощь одиноким пожилым людям. Приказом директора колледжа им были объявлены благодарности.

Знаковым мероприятием явилось вручение дипломов студентам Машиностроительного отделения группе 1ТМ-4. Это первый выпуск в колледже для будущего флагмана машиностроения Костанайской области завода"KamLitKZ". Теплые слова благодарности в адрес педагогического коллектива колледжа были сказаны выпускниками и родителями. Родителям лучших студентов группы были вручены благодарственные письма.