Халықаралық ынтымақтастық

ККАТ және КМТ жұмыс жоспары

Желілік және ынтымақтастық туралы халықаралық шарт

2017 жылдан бастап колледжде білім беру жобасы – Ресей Федерациясы Пермь қаласының Аймақтық көпсалалы техникалық мектебімен халықаралық ынтымақтастық жүзеге асырылуда. Халықаралық ынтымақтастық аясында халықаралық шартқа қол қойылды. Ынтымақтастық туралы келісімге қол қойылғаннан кейін екі оқу орнының әдістемелік қызметтері өзара іс-қимылдың негізгі бағыттарын анықтады. Қол жеткізілген келісімдер аясында 2018 жылдың наурыз айында Облыстық көп салалы техникалық мектебінің студенттері мен оқытушылары студенттік ғылым апталығына қатысты. Онлайн презентацияларды жүргізді: Саранча Александр – «Орал еріктілер корпусының ерлігіне арналған». Сондай-ақ Малышев Максум, Дерендяев Дмитрий және Чирков Алексей «Назар аударыңыз! Мас жүргізушілер» баяндамасымен. Студенттер 1-дәрежелі дипломдармен марапатталып, жетекшілері – рахмет хаттары.

2018 жылдың сәуір айында Облыстық көпсалалы техникалық мектебінің оқытушылары Татьяна Викторовна Ярусова тақырып бойынша сырттай қатысты. «Курсты жүзеге асыру арқылы кәсіби құзіреттілікті қалыптастыру бойынша жұмыс тәжірибесінен «Мамандық бойынша физика»» және Сабирова Зульфия Қамазамғанқызы «Жалпы және кәсіби құзыреттіліктерді қалыптастыруда ақпараттық технологияларды қолдану», олар да алғыс хаттар алды.

2018 жылдың мамыр айында студенттер Левшина Ю., Рожин А., Ахмедиянов Д. (жетекшілер Ефремова И.В., Онофрийчук И.А., Бегалина М.Ш.) халықаралық қатысумен студенттердің V ашық ғылыми-практикалық конференциясына қатысты.«Жетістікке қадамдар», онда олар Петр Петрович Кацелых мұғалімдерінен жақсы пікірлер алды – жоғары санатты арнайы пәндер оқытушысы және Плешакова Светлана Ивановна – облыстық көпсалалы техникумның жоғары санатты орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі. номинациясы бойынша дипломдармен марапатталды «Арнайы сыйлық (Рожин А., Ахмедьянов Д) және«Көрермендер сыйлығының иегері» (Левшина Ю.).

Халықаралық ынтымақтастық аясындағы жұмыс жалғасуда. Алдағы уақытта Ресейдің Челябі және Свердлов облыстарының оқу орындарымен ынтымақтастық орнату жоспарлануда.